| FloRian_VioRel_1989 a întrebat:

O intrebare am si eu. Verisoara mea este insarcinata si din cate am inteles este gravida..insa cu ajutorul copilului vrea sa faca un transfer de celule sau ceva de genul acesta. Mentionez ca are probleme cu ficatul. Imi poate da cineva detalii mai multe va rog. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cine sunt cei care au recomandat asta? Este numai de competenta medicilor care se ocupa de ficatul ei. Daca propunerea vine de la firmele care recolteaza celule stem care promit marea cu sarea sa fie precauta pe e da banii. Exista Google + celule stem.

| FloRian_VioRel_1989 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu cunosc prea multe detalii, insa voiam sa aflu ce treaba are sarcina cu ficatu? Cum o poate salva asta pe ea? Vreau cateva detalii

| vocea a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu medicul.

| FloRian_VioRel_1989 explică (pentru vocea):

Nu cunosc medic si niciun detaliu despre acest transfer sau cum se numeste. De asta vreau da aflu de la voi

| Harley18 a răspuns:

Daca ai probleme de sanatate nu ai voie sa faci transferuri.

| FloRian_VioRel_1989 explică:

Nu cunosc prea multe detalii. Este mai secretoasa de fel..de aceea voiam sa aflu mai multe. Ce treaba are copilul cu treaba asta? Cu ce o ajuta sarcina la ficat? Vreau cateva detalii daca se poate