| Calinm22 a întrebat:

Bună seara, recent am observat că am niste bubițe albe pe conturul penisului,bubițele sunt micute și puțin îmi este umflat conturul penisului, oare ce ar putea sa fie? E ceva normal sa am asta? Sau e o boala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este iritatie de la caldura si secretie.

Spala-te cu apa calda si sapun pe penis si prin faldurile lui in fiecare dimineata si seara, fiindca secretia penisului impreuna cu transpiratia corpului din zilele calduroase, produc iritatie.
Sanatate multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt papule perlate peniene și e ceva normal, deranjează doar estetic nu e o problema medicala, foarte multi au așa ceva.