| User5821 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare cam jenanta si imi pare sincer rau, dar chiar am nevoie de ajutor.
Mi-a venit menstruatia dimineata, era maro, am avut niste dureri cumplite. Imi curge sange, normal, dar secretia aceea maro nu a disparut.
In plus, a aparut o chestie branzoasa, portocaliu deschis, probabil de la sange. Imi poate spune cineva de ce, si ce este? Va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Posibil sa ai infectie, cati ani ai? ti-ai inceput viata sexuala?
Este primul CM?
Mai da ceva detalii.
O seara bunahappy