| Flori568 a întrebat:

Sunt foarte imbalonata si urinez foarte des si nu înțeleg din ce cauza?
Ma doare si in partea stânga, cred ca ovarul stâng. Sânii imi sunt moi, nu sunt întăriti sau ceva.
Nu am stări de voma sau leșin.
Credeți ca as fi însărcinată?
Am avut menstra in primele 3 luni de la contactul sexual care bineînțeles a fost si protejat. Am facut si 5 teste de sarcina si sunt negative
Dar nu înțeleg de ce mi se întâmpla schimbările astea, nici nu stiu cum sa le mai zic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai retinere de apa/esti racita/ai infectie!
Dar pentru a afla ceea ce ai, nu ezita si cere parerea medicului de familie!
Iar in urma unor analize si investigatii, vei afla cu exactitate ceea ce ai!
O zi buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci iti vine ciclul si tu tot crezi ca esti insarcinata? Nu se vede ca e o raceala?

| Durassica22 a răspuns:

Esti bonlava, du-te la doctor