| paulacarry a întrebat:

Buna seara TPU! Am niste urme de la cosurile pe care l-am rupt si au sangerat acum au facut o crusta dar sunt rosii ce sa fac sa imi treaca pana vineri? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Foloseste o solutie pentru vindecare rapida ceva ce hidrateaza tenul, iti pot recomanda din propia experienta Bioxiteracor desi e uleios ofera o vindecare foarte rapida si in plus are in compozitie si antibiotic.Sanatate si numai Bine!

| Azre a răspuns:

Dă-ți cu tinctură de propolis și se vor vindeca în 2 zile!