| Annnnda1997 a întrebat:

Buna seara TPU!
Am o problema am mers acum cateva zile pe afara si batea vantu, si m-am dat cu crema si acum nu mai pot ma mancanca fata si imi apar pete rosi ce as putea sa fac?! cu ce sa ma dau?
Dau funda urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gdeni a răspuns:

Ai facut o alergiela porcaria aia de cremahee hee
nu te mai dacu nimic, curata-ti fata si du-te la dermato