| Bogdan_Bogdi_1998 a întrebat:

Buna seara tuturor. Mi s-a facut pofta de salam de biscuiti si nu stiu daca ingrasa sau nu ingrasa ca mama face salamul cu biscuiti petit beurre si cu foarte putin zahar. Si am 1, 78 m si 60 kg.hee hee, stiu is cam slabut. Si o a doua chestie. Mananc de trei ori pe zi, numai ca cina(2 sandiwich-uri + o cana de lapte simplu ) o iau la 20:50 de vreo 4-5 luni dar nu ma ingras oricat as manca. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Acuma...depinde de cat de mult mananci.
Nu te plange ca nu te ingrasi, ca o sa regreti zilele astea in care poti manca orice si oricand si sa nu se puna pe tine.
Ai metabolismul rapid, arde repede caloriile pe care i-le dai.

2 răspunsuri:
| miki13 a răspuns:

Ai metabolismul bun:unii oameni daca mananca un covrig se ingrasa.

| Mihaela1964 a răspuns:

Ingrasa daca mananci mult; tu poti manca cat poftesti.