| Ninii293948 a întrebat:

Buna seara, vreau și eu un doctor ORL bun in Constanta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnkaD a răspuns:

Poți căuta pe internet, îți recomand pe cei de la Regina Maria au și aplicație și îți poți face cont și găsești ce medic ai nevoie sau pur și simplu sună ia un număr de pe site și spui unde ce și cum ei îți recomandă medic imediat