| Ioana6666 a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand tusesc imi vine sa vars? Am racit putin dar nicioadata nu mi s-a mai intamplat sa-mi vina sa vars cand tusesc. De ce se intampla asta si cum sa fac sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Annya206 a răspuns:

Cel mai bine, consulta un medic. Sau macar fa o vizita medicului de familie, el stie exact unde sa te indrume

| RebelulDan a răspuns:

Sirop pentru tuse de la farmacie si Motilium pentru greata.