| AnonymMVL a întrebat:

stie cineva vreo reteta nutritionista de slabit, fara infometare sau ceva de gen?
Cea mai buna reteta primeste funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

O parte din tine ar manca pe saturate si ii este frica de foame iar alta ar vrea sa si arati bine.
Castiga cea mai puternica.
Cineva trebuie sa fie seful si sa comande. Doar alimente integrale, naturale, fara zahar si cat mai putini carbohidrati.
Dai jos 3kg pe saptamana fara niciun efort.
Citeste despre cetoza.