| buna si nebuna a întrebat:

stiti ca au fost sarbatorilebig grinbig grin:d la me se cunoaste ff bine ca au trecut deoarece am pus ceva kg in plus p me... voi ce m ati sfatui sa manank ca sa slabesc cat mai repede.multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cocolina a răspuns:

Iti recomand dieta Nicoletei Luciu:P

http://web13.net/......o-youtube/

| Elly_8365 a răspuns:

Inearca sa mananci cat mai multe fructe+legume si sa faci mult sportwinking

| clady_5716 a răspuns:

Www.dieta.ro gasesti foarte multe diete si sport.Iti urez mult succes!

| unicka a răspuns:

Cel mai bun regim de a slabi este cel cu fructe si legume toate crude sau lagume gatite la abur, in prima saptamana am slabit 5 kg