| PufarinaAlbastra a întrebat:

Stiti ceva medicamente pentru slabit? Fac sport in fiecare zi, dar as vrea si ceva medicamente happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheFuture a răspuns:

Nu lua pastile n'au efect depinde ce (poti lua carnitina se gaseste lichid si pastile te ajuta sa slabesti si nu e nociv) dar daca faci sport in fiecare zi si ai o alimentatie bogata in proteine si fibre si slaba in lipide(dulciuri, patiserie, paine, paste) sper ca te-am ajutat

| KaterinaРомановский a răspuns:

Pastile Chilliburner! Sunt scumpe dar mai multe persoane au zis că au efect și nici nu pui înapoi după ce le termini. Eu nu știu cât e de adevărat, nu am luat niciodată așa ceva, însă poți încerca.