| ByasiAtat a întrebat:

Stiti cumva cat costa un rivanol?:s Ca nu stiu cati bani sa imi iau la mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Aproximativ 4, 00 lei. http://www.farmaciastejara.ro/rivanol-01-p-1570.html
O zi cu zâmbet să ai!

| Anonim69 a răspuns:

In jur de 3, 5happy

| Classy a răspuns:

Pansamente cu rivanol? Este 1 leu sau 2 pachetul cu 10 bucati big grin

| comansorin a răspuns:

7-8 lei sticla de 0.25 Bafta aaa si funtita

| gfy a răspuns:

Doamne ce intrebare rolling on the floor)

| ByasiAtat explică:

Multumescc la toti! Am fost si mi-am luat la mine 10 lei si a fost 4 lei 200ml:*Byeee friends!

| ElShaarawy a răspuns:

Ia la tine 15 lei nu mai stiu sigur

| andulovecrazy a răspuns:

Cam 3,4 lei nu este scump.Eu l-am luat cu 4 lei

| MadyMadalinaa16 a răspuns:

Nu stiu... cam 4 lei, sau 3, 5 lei o sticluta mai mica dar daca vrei o sticluta mai mare 10 lei, sau 9 lei