| Plushul a întrebat:

Buna! Stiti cumva daca medicul oftalmolog Monica Pop mai profeseaza? Daca da, imi puteti spune cum pot face o programare la dumneaei?
Daca are cabinet particular sau lucreaza in spital?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Lucrează la Spitalul Clinic de Urgențe Oftalmologice.
Suni aici 021.318.63.51 în intervalul orar 10:00-15:00

| sierra1 a răspuns:

Profesează... și incă cum!

https://monicapop.ro/contact-2/