| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat si o sa radeti de mine! Am 12 ani si 100 Kg. Ei bine is si inalta si se observa foarte putin dar am nevoie de ajutor! Stie cineva niste sfaturi pentru slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sport si alimentatie sanatoasa