| fiara14 a întrebat:

Buna sunt biatat am 1.60 si implinesc 14 peste 1 luni mama are tot 1.60 iar tata are 1.90 este o inaltime normala pentru varsta mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Abia ce ai intrat la pubertate, vei mai creste mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Ai sa cresti peste 1, 80 stai linistit, ai rabdare si tu...

| DenisaKarolina a răspuns:

Hmm pai eu am 13 ani si am 1.70, dar totusi fetele se dezvolta mai repede ca si baieti..Esti adolescent, vei creste nu te agita happy toti colegii mei sunt pitici ^-^

| NaomyTommy a răspuns:

Buna! Stai linistit o sa cresti stiu pe cineva care iera micut pana la 17 ani si ceva apoi s-a inaltat dintr-o data si s-a mai ingrasat un pic deci inca esti bebe micut ca si mine laughing mai avem de crescut un pic big grin paa