| ColorfulRainbow a întrebat:

Sunt cam slaba si nu am forme. Asa rau ma simt cand vad alte fete tot destul de slabute dar cu forme sad.
Ce sa fac... sa ma ingras? Sau sa fac sport? worried
Mi-e frica sa fac mult sport caci poate voi slabi si mai mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Buna.Vrei sa ai fund si sani mai mari?
Sa nu-ti trebuiasca ...mai bine mai slabutza, mai bine arati decit una cu sani si fund mare.
Stiu fete care au 13 -14 ani si sint foarte slabute.dar arata foarte bine...
Pa.pa

| Lysander a răspuns:

Poate ne zici şi câţi ani ai ca să ne dăm seama daca e nevoie sau nu.

| ColorfulRainbow explică:

Pai ma refer ca am fundul si sanii mici.

| Shimonakatokka a răspuns:

Pai..Nu sunt expert in fete insa cred ca ar fi o idee sa faci si sport(pentru ati creste putin muschii) si sa asociezi cu ceva mai multicica carne prajita.Astfel iti garantez ca cel putin -umplutura- sutienului v-a ma creste. Sper sa te ajute happy

| mmtmx a răspuns:

Buna :*
Cand spui ca nu ai forme la ce te referi? big grin Chestia cu sportul, depinde ce sport faci. adica poti sa practici un sport in care sa faci muschi (picioare, maini, abdomen... )Acuma depinde si de tinewinking.
Daca chiar vrei sa te ingrasi mananca paine big grin...
Sper ca te-am ajutat! :*:*
Succes! :*

| werwer a răspuns:

NU TE INGRASA! si eu am slabit si am ramas mai " plata" asa,.da asta nu conteaza, ..mai bina slaba decat ditamai vaca,.winking si daca te ingrasi depinde unde ti se pune grasimea,. poti sa ramai la fel,. be happy!:*

| MxGirl a răspuns:

Hei! Depinde acum si cati ani ai.
Stai linistita si nu-ti mai face griji in problema asta! Simte-te bine-n corpul tau! big grin