| Roxi20 a întrebat:

sunt insarcinata, am 4 saptamani si ma doare burta si spatele de cateva zile... e normal sau ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Stii si cine este fericitul? Ar fi cazul sa ii spui lui sa te sustina, sprijine si sa te aline.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi la un medic ginecologic si explica-i simptomele si el iti va spune ce ai de facut in viitor.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa te speli des, femeile bortoase de obicei put

| frostxtq a răspuns:

Efort cat mai putin si cate un control la medicul care iti va supraveghea sarcina. happy

| Otto2014 a răspuns:

Mai bine ramai in pat, nu faci nimic, decat stai in pat.