| FlorentinaBebe a întrebat:

Sunt insarcinata in 6 luni jumatate,nu sunt din Bucuresti dar as vrea sa nasc acolo,la o materniate de stat sau la un spital unde se face anestezia epidurala.Dar nu pot sa ma duc caine surd la vanatoare, fara sa cunosc pentru ca nu m.ar baga nimeni in seama in nici un spital.Si am nevoie de un medic dintr-un spital sau maternitate de stat care are si cabinet particular,si as putea sa ma programez, si sa ajung mai departe. Puteti sa imi recomandati pe cineva? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Pearl01 a răspuns:

Draga mea, cel mai bine ar fi sa cauti pe internet, sa citesti pe forumuri. Sunt sigura ca ceva informatii tot ai sa gasesti. Cauta cele mai bune clinici din Bucuresti si vezi medicii de acolo. Pe forumuri poti gasi mamici sau viitoare mamici din Bucuresti sau nu, care cunosc medici s.a.m.d. Desi o idee rea nu ar fi sa mergi intr-o zi la un spital bun de acolo si sa te interesezi, poate vorbesti cu o asistenta ceva care sa te indrume spre un doctor bun si de ce nu sa vorbesti cu el fata in fata. Oricum cauta pe net, intereseaza-te, ca sigur ai sa gasesti pe cineva ok.