| Mia999 a întrebat:

Sunt la menstră iar maine trebuie sa merg la piscină, nu pot anula programarea. Ce imi recomandați? Ob urile sunt ok? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Programarea la ce? La menstră?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru darrio2007):

Poate că și-a făcut rost de o cameră pentru o zi și nu poate anula, nu știu!
Sau „la menstră"? Nu știu la ce se referea.

| Mia999 explică (pentru darrio2007):

Multumesc de raspuns. Tin sa precizez ca esti foarte inteligent.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mia999):

Mă flatezi!

| darrio2007 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Greu de gasit programare, in plin sezon, pentru o zi. Sau o noapte.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru darrio2007):

Asta e adevărat...

| Felys a răspuns:

Sunt perfecte ob-urile pentru situatia respectiva