| ftghib a întrebat:

Sunt noua aici! Ma ingrijoreaza ceva. Acum o luam a trebuit sa decurg la intrerupere de sarcina. La fix o luna de atunci am avut o zi de sangerare maronie, urmatoarea zi ciclu normal si apoi nimic. Sunt ingrijorata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mergi la ginecolog

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca o vizita la un control ginecologic s-ar impune.Ma mir ca nu ti-a fost impus sa o faci obligatoriu.

| Lawliet14 a răspuns:

De ce ai intrerupt sarcina?