| 12lopn a întrebat:

Sunt solista si am un spectacol important peste cateva zile.
Poate cineva sa-mi spuna si mie un remediu rapid care combate raguseala?

dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Lapte fiert cu galbenus de ou si zahar/miere. Ajuta mult la vindecarea gatului si are gust chiar bun.
Intr-un pahar cu lapte fiert pui un galbenus de ou, niste zahar si amesteci dupa care il bei. 1-2 pahare pe zi. Cu 3 pahare iti revii 100%

| 12lopn explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Asta beau zilnic de cand eram mica, dar nu a avut efect acum :/

| 12lopn explică (pentru 12lopn):

O sa mai incerc