| GeorgeCosmin a întrebat:

Bună! Știți cumva unde în Iași aș putea să imi repar rama de la ochelari cât mai repede? De asemenea, dacă ați pățit, cam cât ar costa sau dura? Găsiți poze aici https://www.reddit.com/r/iasi/s/Ou8xyGBBL6

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa ceva nu repari, inlocuiești (manichiura nu se potrivește o ramă cârpită)

| GeorgeCosmin explică (pentru sierra1):

Ba se repara fă daca știi ca ești proasta nu te baga in seama

| sierra1 a răspuns (pentru GeorgeCosmin):

" GeorgeCosmin: ești proasta "

Georgică, proastă e mă-ta (cu cratimă!) cu care iar mă confunzi.