| Ejkoli a întrebat:

Acum 5 zile am jucat fotbal vreo 3 ore si cred ca de la vreun sut mai puternic acum ma doare in zona inghinala si cateodata pana pe muschiul coapsei cand sutezn sau cand alerg sprint. Am 14 ani si chiar acuma s-a facut ca incep antrenamentele la fotbal. Vreau sa scap cat mai repede de durere! Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marian_Sava_1994 a răspuns:

Am patit si eu cand sutezi te doare mai ales eu am luat pauza 1 saptamana si mi-a trecut! Daca continui sa joci o sa se invineteasca locul...Eu m-am dat si cu o crema si mi-a trecut

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ca ai fortat si ai intins un muschi. Nu cred ca este nimic grav, dar daca durerea persista, consulta un doctor.