| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU acum cateva zile a inceput sa-mi scada foarte foarte mult pofta de mancare tin sa precizez ca inainte mancam nonstop problema este ca mi-a venit o pofta pentru niste lucruri ciudate aracet, vopsea etc va rog frumos sa ma ajutati pofta devine tot mai mare ma trezesc si noaptea dorind sa consum chesti ciudate.merg la frigider sa caut vopsea asa mi-a spus mama ca fac eu ne aducandumi nimic aminte de ce se intampla asta? sufar de sindromul pica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cel mai indicat ar fi sa relatezi toate aceastea uni medic..nu crezi?
O seara bunahappy

| Ichnat a răspuns:

Mediiiiiic, repede!