| Larisalivita a întrebat:

Acum o zi m-am lovit la antebraț si acel loc s-a umflat, ma doare doar cand apas pe ea si imprejurul lui si atunci cand misc incheietura in jos. As vrea să știu dacă poate fi tendinită. Si dacă este, trebuie să ma duc la medic cat mai rapid? Vă rog răspundeți-mi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Categoric trebuie mers la medic cat mai rapid. Probabil iti va face un film, medicul va sti ce e de facut si te va ajuta.