| andreeamaria1999 a întrebat:

Buna TPU.Ajutati-ma va rog.M-am saturat ca fetele de la scoala sa rada de mine si sa imi spuna ca sunt slaba si ca nu am fund in pantaloni. Vreau sa ma ingras putin..Cum? Dau fundita :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Salut. Nu te ingrasa doar pentru ca spun ele.
Daca vrei sa fi mai atractiva pentru baieti...na, majoritatea apreciaza formele, stii cum e.
Mie, de exemplu, imi plac fetele si fara forme. Poate fi si "fata snur" daca mie imi place de ea si o consider draguta.laughing
Auzi, decat sa fi grasa si sa te faca "batoza" cu m-au facut si pe mine acum cativa ani cand eram "pufos" (am slabit), mai bine slaba, crede-ma. E mult mai bine.

9 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Din moment ce si curu' reprezinta niste muschi cred ca exista niste exercitii pentru dezvoltarea lor.Incearca sa cauti pe google si in romana si in engleza.

Nu le baga in seama pe alea.Am vazut destule fete slabe, fara fund sau sani care arata foarte bine.

| CVane a răspuns:

''fund in pantaloni'' EPIC.

Pai mananca si tu mai mult, mai putin sport.

| andreeamaria1999 explică (pentru CVane):

Daca ar fi asa usor laughing

| CVane a răspuns (pentru andreeamaria1999):

Acum nu stiu eu cel putin mananc si toata ziua ca tot nu iau in greutate si daca iau in cateva zile dispare tot ce am luat.

Altceva chiar nu stiu in afara de mancare ai multa, sport mai putin cauta si tu pe google poate gasesti cateva sfaturi mai utile.

| ilcmty a răspuns:

Buna!
Fetele din ziua de astazi nu stiu ce insemna frumusetea adevarata. Adica ele te cred frumoasa numai cand ai funs si tate laughing... la fata ta nu se mai uita. In ce clasa esti? De obicei fetele se dezvolta mai mult dupa cls a 7-a...

| lanadelsex a răspuns:

Nu manca, fa genoflexiuni. In acest fel o sa fii si sexy si slaba.