| fataceanoua90 a întrebat:

Bună, TPU! Am 11 ani și îmi curge de câteva luni un lichid transparent gelatinos. Mi se pare destul de ciudat deoarece eu nu am menstruație.
Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa-ți vina menstruatia, dacă nu-și schimba culoarea sau mirosul totul e bine.De obicei după ce-ti curge acest lichid Îți poate veni menstruatia dupa:1. câteva zile
2. Duna 6 luni
3.1-2 ani

3 răspunsuri:
| veronica6747 a răspuns:

Nu ai de ce să te îngrijorezi. Este absolut normal

| fataceanoua90 explică (pentru veronica6747):

Dar ce ar putea fi?

| veronica6747 a răspuns (pentru fataceanoua90):

Obișnuiește-te cu chestia asta. Nu o să treacă : ) e doar ceva normal