| Valentina_Clara_1998 a întrebat:

Am 13 ani (fac pe 30 iunie) nu mi-a venit ciclu si menționez ca am sau cred ca nu mai am pentru ca am urmat tratament si nu am mai avut treaba cu durerile de stomac si de mijloc de când am încheiat tratamentul. Acum ma simt balonata si ma doare mijlocul, am secreții vaginala, sănii ii am destul de mari pentru vârstă mea (de la 7 ani mi s-au dezvoltat ca am avut alergie la carnea de pui ), am par pubian, la subrat, pe picioare si mâini si ma epilez si cam de 2 luni îmi curg sanii. Ce poate fi? Vreau seriozitate, dacă nu, nu va mai obosiți sa scrieți!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Iti curg sanii...ce?!

| OnuOnulică a răspuns:

E imposibil să nu-ți vină ciclul. Ai răbdare că de venit oricum o să vină mai devreme sau mai târziu.

| Oana92 a răspuns:

Nu am inteles aproape nimic din intrebarea ta. Invata sa redactezi o intrebare daca pretinzi raspunsuri serioase. Si verifica ce ai scris inainte sa publici. Nu poti avea pretentii sa fii luata in serios cand ai formulari de genul ''am par pubian la supărat pe picioare si mâini''...

| KanameKuran a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu parintii tai. Ei iti pot da cele mai bune sfaturi sau te pot duce la un medic specialist. De ce ai avea mai multa incredere in starini de pe internet decat in parintii tai? Daca eu iti scriu acum ca ai o boala rara care nu se poate trata si esti pe duca? M-ai crede? Ce ai face? Te rog sa nu mai faci astfel de prostii, daca ai vreo nelamurire cu privire la corpul tau sau cu sanatatea ta, intreaba-ti parintii, consulta un doctor.

| Valentina_Clara_1998 explică:

Am uitat sa sciu ca am avut nisip la rinichi si am încheiat tratamentul si nu cred ca mai am