| cristina10cris a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si cam de vreo saptamana ma doare sanul drept au fot si zile cand m-a durut incontinuu dar de la un timp ma doare asa cand si cand si noaptea ma doare. Fetelor si voua vi s-a intamplat sa va doara sani sau sanul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| r0xany a răspuns:

Da pe mine ma mai dor inainte de menstruatie ...eu nu cred ca ar trebui sa ti faci griji

| marian118 a răspuns:

Te dezvolti fetito

| mnthseby a răspuns:

Creste

| BogdanVasc a răspuns:

Fara gluma, asta poate fii semn de cancer la san. Ai pe cineva din familie cu asemenea boala? Daca nu, inseamna ca e ceva mai complicat, daca da, atunci se trage din sangele parintilor, si in general nu mai prea ai ce sa faci.

Du-te la un medic, nu e de loc gluma happy Durerea sanilor este rara, dar cand este, este grava.

| CrissVlad13 a răspuns:

DA mi s-a intamplat acum 2 saptamanii si ma durea din cauza ca am vazut ceva bun si am poftit.
Iti trece in 2-3 zile

| ursuletlove11 a răspuns:

Nu este de speriat... WrathOfTheJesus nu are dreptate
Este un semn ca iti cresc sanii
Si mie mi s-a intamplat sa ma doara din cand in cand, dar nu este de speriat fiindca am consultat un doctor si a spus ca sunt in perioada de crestere deci ...este normal
Suporta durerea in continuare fiindca stiu cum e
Multa bafta
Ps : aceasta durere poate tine in jur de 1-2 saptamani

| Andreea_Elena_Matei_1998 a răspuns:

Iti creste.Si mie mi se intampla cam la fel.