| CuTup3u a întrebat:

Am 17 ani si cand vreau sa fac genoflexiuni imi pocnesc oasele de la genunchi, cand vr sa fac flatari imi pocane la cod si tot asa. Cateodata ma doar picioarele fara sa ma lovesc sau sa stau in picioare cand e mai frigut.
Dc mi se intampla chestile astea?
Maicamea a zis ca de la romatism dar de la varsta mea (cand eram mic umblam dezbracat prin frig)
SI ce sa fac sa nu mai am chestile astea?

Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Daniistm a răspuns:

Nu poti face nimic. Asa se intampla cand ai reumatism.happy