| macandcheese a întrebat:

Buna TPU, am 17 ani si de 3 luni nu mai imi apar cosuri deloc. Inainte aveam acnee destul de grava si nu am luat nici un tratament. Inseamna ca am terminat cu pubertatea? E posibil sa apara inapoi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da.
2. Da.

| Frank51 a răspuns:

Dacă ești fată probabil deși nu neapărat, poate să mai revină la schimbările hormonale.

| Lukasssz a răspuns:

Norocosule, eu zic ca trebuie sa sarbatorestihee hee

| Nirvanaaa a răspuns:

E posibil dacă mai ai fluctuatii hormonale. Dar acum nu te gândi ca vor fi multe, unul - doua așa. In orice caz e super, felicitari! happy

| 19flo79 a răspuns:

Practic ai scapat!