| Anafjfj a întrebat:

Bună TPU! Am 19 ani.Am prolactina 22.04 fără să fiu însărcinată.E foarte mare? Si am și ganglionii axilari inflamați și dureroși. Poate fi ceva grav? Infecție nu am ca leucocitele sunt în limite normale

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă nu stim, mergi la medicul de familie maine sa iti dea acesta trimiteri la analize si dupa analize vezi exact ce ai. Poate trebuiesc facute alte investigatii, ecografie de pildă.