| AlexAL275 a întrebat:

Am avut bubat/vărsat de vânt. Problema este că am avut și în cap bubițe care s-au uscat și au devenit coji.Am rupt cojile și acum am mici adâncituri în zona aceea. Oare se mai poate forma altă coajă? Îmi v-or rămâne semne?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Din pacate semnele raman, nu trebuia sa atingi cojile, cadeau singure cand pielea era refacuta complet

| CosminsauMihai a răspuns:

Îți vor rămâne semne.