| Miyha a întrebat:

Bună TPU!

Am avut o drumeţie mai lungă, şi am făcut febră musculară, iar acum mă doare în partea dreaptă la şold, oare e tot de la febra musculară?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de odihnă și ușoare exerciții fizice.
Pa, pa.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
E posibil să fie apendicele.
Odihneşte-te şi nu mai depunde efort să nu faci apendicită.
Febra musculară va dispărea în 2-3 zile.
Dacă durerea se accentuează îţi recomand să ceri sfatul unui medic.
Pa-pa.

| Miyha explică (pentru Hydrangeaceae):

Nu e apendicită, apendicita e mai jos de unde mă doare pe mine happy, pe mine mă doare osul şoldului.

| Goldenboy97 a răspuns:

Odihneste-te si o sa-ti treaca, sau daca problema persita consulta un doctor.