| AlinaGhinet a întrebat:

Buna TPU...am citit un anunt despre pastile de slabit. Nu era mentionat denumirea lor, doar eficienta lor era mare, persoana a slabit 10 kg intr-o luna. Puteti sa-mi spuneti ce pastile de slabit sunt eficiente? Eu am incercat majoritatea pastilelor si doar cu reductil am reusit sa slabesc, aveam 110 si am 92, dar nu mai gasesc reductil. Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Necrophagist a răspuns:

Http://veganlifero.blogspot.com/......in-30.html
E un documentar bun, subiecţii au slăbit cam 15 kg pe lună având diabet, fără diabet rezultatele vor fi chiar mai mari iar asta fără tratament medicamentos.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pana primesti raspunsul pe care-l astepti si pentru ca nu poti trai toata viata cu pastile pentru slabit citeste cartea "Mananc deci slabesc" --- este un ghid practic din care inveti cum sa-ti gestionezi alimentatia pentru a nu lua din nou in greutate --- citeste-o de la Capitolul I -" Mitul caloriilor " de aici : http://www.scribd.com/doc/3964375/Michel-Montignac-Mananc-deci-slabesc

| alexno2 a răspuns:

Chiar crezi ca te ajuta la ceva pastilele de slabit? hai sa zicem poate.dar tot trebuie sa faci dieta si etc... uite iti dau un exemplu la teleshoping sunt toate prostiile posibile abrocker, vibratone etc pentru slabit crezi ca daca cineva zice ca mama am slabit 10 kg in 6 zile.ala e platit sa zica asta niciodata sa nu crezi toate prostiile astea.

| cld2011 a răspuns:

Tomato plant are un efect foarte bun... cauta pe net, sigur gasesti.
se gaseste si in farmacii sau plafar-uri

| LilianaSweet a răspuns:

Cabbge Forte

| dhgcont a răspuns:

Vezi daca gasesti aici ceea ce cauti: http://pastiledeslabiteficiente.net/. cateva cunostinte au luat de acolo. astept sa vad rezultate la ei pentru a-mi cumpara si eu.