| Lora8888 a întrebat:

Am de cateva zile niste dureri de burta cu tot cu rinichi. Mentionez ca am tinut dieta, am slabit si menstra mi-a intarziat 2 sapt. Va rog ajutati-ma! Orice sfat e binevenit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti vine. Dietele iti deregleaza organismul, nu-s bune de nimic.

| Lora8888 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult. M-ai linistit. ti s-a intamplat si tie? crying(

| Lora8888 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult, m-ai linistit ai patit si tu la fel?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lora8888):

Da, am patit sa-mi intarzie si sa am dureri infernale in tot corpul. De obicei durerile apar cu o saptamana, doua inainte sa iti vina menstra, deci ar trebui sa-ti vina.
Daca tot intarzie si te simti rau, sa mergi la medic.

| Lora8888 explică (pentru anonim_4396):

Asa o să fac?