| adibl a întrebat:

Buna TPU am fumat cam 2 tigari acum doua saptamani si acum 5 zile mai putin de jumatate de tigara si maine ma duc sa fac analize la plamani sau film la plamani cum vreti sai spuneti se vede oare doar de la atata? un raspuns mai sigur va rog! Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu o sa se vada nimic, sunt foarte sigura de asta

| Sleepybeautyisawake a răspuns:

Este imposibil sa se vada doar din atat atat stai linistita. abia dupa un an de fumat zilnic se vede ..iti spun ca si eu am avut problema asta mai demult si m.am interesat

| adibl explică (pentru Sleepybeautyisawake):

Si daca ar fi 3 tigari?

| Sleepybeautyisawake a răspuns:

Nu se vede decat abia dupa un an de fumat