| Gabriel_Cristi_1996 a întrebat:

Buna TPU am gastrita acuta si as dorii un regim adica un meniu ce Sa mananc in fiecare zi Sa ni imi dati siteuri fiindca sunt derutat PE un site scria ca am voie usturoi PE altul ca nu
Dau funds!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Cel mai bine du-te la un doctor. Aici pe TPU vei primi pareri, dar, cel mai probabil, nu sunt avizate. Medicul te va consulta si va sti cel mai bine ce sa-ti recomande.