| LoredanaxLoryx a întrebat:

Am și eu o întrebare.
Am 16 ani, stau cu iubitul meu de 1 an si 2 luni iar de 1 săptămână mi-am început viața sexuală cu el. Prima data ma durut îngrozitor, chiar mă și ustura deși eram excitată la maxim, apoi am mai încercat încă o dată și tot așa nu am rezistat din cauza usturimii, când intra mă durea apoi mă ustura. După 4 zile am făcut-o din nou, a început să mă excite, ba chiar mi-a făcut și se.x oral

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Da, e normal sa te doara, daca foloseai un lubrefiant pe baza de apa nu mai simteai acea usturime, o stiu din propria experienta.

3 răspunsuri:
| restroccck a răspuns:

Pai daca atunci cand ai facut prima data sex era si normal sa te doara a 2-a oara erai DEZVIRGINATA laughing sa spun asa si nu t-ea durut prima data doare asta este si pe google! Sper ca am fost de ajutor! Funda?/ :*

| mihai69 a răspuns:

OK; dar care e întrebarea?!?

| SRM a răspuns:

Care-i intrebarea idioato?