| IoanaPuppy31 a întrebat:

Am implinit 14 ani pe data de 30 ianuarie. Eu nu mi-am facut vaccinul de 14 ani. Daca merg la doctor pot sa il fac acum? Ce se intampla daca nu il faci la timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic si punct.
Ce mai vrei sa stii?

| IoanaPuppy31 explică (pentru anonim_4396):

Astept raspunsuri serioase, multumesc oricum. Vreau detalii de la cei cu experienta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Intrebarea ta e neserioasa.(facepalm)
straight face

| IoanaPuppy31 explică (pentru anonim_4396):

Ce e neserios intr-o intrebare de acest gen? Intrebarea e la cel mai serios mod, comparativ cu tine eu le scriu cum trebuie, nu la mantuiala.

| ovidiu123432 a răspuns:

SI eu am facut 14 ani si nu l-am facut, nu ti se intampla nimic

| paul999 a răspuns:

Salut, stai linistit, nici eu nu mi-am facut si nu s-a intamplat nimic