| Anne2000 a întrebat:

Am la un deget o umflatura care nu doare deloc pot sa-i fac orice ca nu doare. Cand scriu umflatura se freaca de caiet ca sa zic asa pe romaneste si daca scriu mult si foarte repede ma doare putin. O am de foarte mult timp. Mama zice ca e de la scris dar nu stiu ce sa zic. Sunt fata si e urat sa apar cu manichiura si umflatura aia sa strice tot. Cand eram pe la gradinita nu o aveam. Ce as putea face sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Mama ta are dreptate deste de la scris pentu ca la scoala se scrie extrem de mult in fine umflatura este de la scris nu cres ca va disparea dar poti sa o maschezi eu foloasesc fond de ten si nu prea se vede