| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor daca este si un doctor pe aici ...Ieri am fost la partie si mi-au inghetat degetele de la picioare si azi le simt amortite adica cand calc parca ma inteapa, trebuie sa ma ingrijorez? pentru ca mie imi e frica sa nu patesc ceva dar nu sunt move sau ceva sa zic ca mi-au digerat arata normal doar ca ma inteapa putin cand calc. Ce ziceti, e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| myau a răspuns:

Nu stai linisita. asa se manifesta. o sa le mai simiti o perioada asa, dar nu te ingrijora- ai grija ca de acum sa te feresti de frig