| Belliee a întrebat:

Buna TPU... am nevoie de ajutor. Mi se intampla o data de doua ori pe zi sa imi pierd controlul corpului pentru cateva secunde pusrsisimulu stiu ce se petrece dar cad din picioare si vad negru in fata, iar apoi imi revin ca si cum nu s-a intamplat nimic. Cine ma poate ajuta va rog...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tashy a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie din cauza lipsei de calciu..am fost la medic si mi-a recomandat niste medicamente, care includeau vitamine, calciu, magneziu si zinc si mi-a trecut luand pastilele astea iar daca nu poti lua pastile ia calciu efervescent cu vitamina D3

2 răspunsuri:
| GabrielCIG a răspuns:

Eu ti-as sugera sa consulti un medic urgent... si vorbesc foarte serios

| sabina00 a răspuns:

Cred ca e vorba de aneme dar mai binemergi la medi sa vezi ce ai sigur... poat fisi din cauza ca trebuie a porti ochelarithinking dar cum am zis cel mai bine e sa mergi la medicbig grin