| Vadim9x3o a întrebat:

Buna TPU! Am o besica pe buza inferioară de câteva luni și nu îmi mai trece. O tot sparg și din ea curge sânge. Se retrage iar după doua zile iar îmi apare. Și din câte vad se mărește. A mai avut cineva asa ceva? Ce ar trebui sa fac înainte de un control la dermatolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Pune o poza prin imgur sa vedem ce e.
Sa nu mai o lezezi.

| Vadim9x3o explică (pentru Invictusman):

Nu ma pricep sa pun imagine

| Invictusman a răspuns (pentru Vadim9x3o):

Atunci pune pasta de dinți de 3 ori pe zi pana mergi la dermatolog, nu mai umbla acolo ca împrăștii infecția și nu e ok.