| starlyblue a întrebat:

Bună TpU! Am o deficiență de manubriu şi aş vrea să ştiu dacă aceasta se poate rezolva prin chirurgie. Osul îmi iese în exterior şi estetic nu arată bine. Uneori când fac prea mult efort, zona respectivă începe să mă doară. Nu ştiu exact dacă aşa m-am născut sau dacă a apărut între timp. Rog răspunsuri serioase. Mulțumesc anticipat! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alexandru250201 a răspuns:

Cu medicina din ziua de azi orice se poate