| aripifrante a întrebat:

Am o dilema! Unde iti face anestezia in cazul in care trebuie sa iti curete canalele de la o masea? Doarenail biting plzz urgent Fundabatting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

In gingie.si de obicei doare doar pentru un moment.

6 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

In gingie. in locul unde este maseaua.

| DidudicaDi a răspuns:

Ori la denstist ori la spital\

| cristiiiiiii a răspuns:

Mie mi le-a curatat pe viuworried si doare prima data dar apoi nu mai a trebuie. bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te doare. Eu am fost mult timp la dentist si mi-am curatat maselele si nu m-a durut.winking

| YoungHomie a răspuns:

In gingie iti face laughing nu simti nimic.iti da cu spray sati amorteasca putin zona apoi iti face injectie dar mai bine sa nu te uiti la actongue ca eu cand l-am vazut mi s-a facut fricalaughing dar nu simti nimic tongue mie mi-a facut anestezie mi-a bagat acu in canale sa amorteasca acolo zona mai bine

tongue succes si nu-ti fie frica ca nu mori acololaughing

| deeaby a răspuns:

Se face in gingie dar nu doare nu te steria