| Anka_4888 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare dc nu mi-a mai venit perioada? Adica a intarziat 2 saptamanii stiu ca nu imi vine regulat dar totsui ma cam ingrijoriaza. oare are putea fi de cauza stresului sau nu stiuthinking ma enerveaza cosurile apar mereuu!sadsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| nOnAmE_6909 a răspuns:

Buna anka, stai linistita asa poate intarzia, dar parerea mea este sa ma astepti maxim o saptamana si daca nu iti vine ar trebui sa mergi la un doctor ca s-ar putea sa ai ceva... pa pa o seara placuta in continuare kiss

| mmeee79 a răspuns:

Buna.

Eu zic sa nu te ingrijorezi.Si mie imi intarzie uneori de ma sperii.Dar.doar intarzie, poate esti racita. Dar nu te stresa.eu asa zic ca intarzie, doar daca n-ai facut prostioare.

Un an nou fericit si plin de impliniri!

| KiMi_6003 a răspuns:

Pai, daca nu ai deja 2 ani e posibil sa fie dereglata si sa intarzie sau sa vina mai devreme. daca ai mai mult de 2 ani, nu prea este normal si ar fi bine sa mergi la un medic ginecolog.happy

| timeea7 a răspuns:

Si eu sunt la fel...am 17 ani si nici cum nu vine regulat.

luna asta iar mi-a intarziat deja o saptamana. poate o sa am bucuria sa vina fix in seara de revelion angry

nici eu nu stiu care e cauza...sad