| adrili10 a întrebat:

Buna TPU am o problema acum 4 zile am fost putin racit adica aveam frisoane,imi era frig ma durea capul si gatul, am luat antibiotic si mi-au trecut astea in afara de gat ma mai doare gatul cand inghit mancarea sau cate o data cand inghit in gol, si ma ustura cate o data.Parca s-ar rupe ceva de acolo si ar urca in suc cand inghit se duce. Fumez de putin timp si imi este frica sa nu am ceva.Va rog sa ma ajutati. FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă tot nu-ți trece atunci treci pe antibiotice.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Poate fi din cauza la fumat dar bine e să mergi la medic urgent.