| Andersonnnnn a întrebat:

Am o problema, am o durere in piept in partea dreapta. Apropo de 1 zi am febra musculara, mo dor muchii la picioare si spatele si sunt racit. Daca stau nu am aceea durere.
Ce as putea avea? Ma doare din cauza racelii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| njohn a răspuns:

Nu am de unde sa stiu ce ai, dar mai bine e sa te duci la un medic, ok